СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "НЕКТАР"

Контакти

Юридична адреса
87516, Донецька обл., м. Маріуполь, бул. Комсомольський, 46, к. 15
Телефони
Керівник
Орлова Валентина Степанівна
Код ЄДРПОУ24311443
Дата реєстрації25.03.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НЕКТАР”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "НЕКТАР"» присвоєно код 24311443.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "НЕКТАР"» є Орлова Валентина Степанівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО "НЕКТАР"» — Донецька обл., м. Маріуполь, бул. Комсомольський, 46, к. 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО ”НЕКТАР”»
Поділіться інформацією в соцмережах