СТАРОЕ МІСТО, ПП

Контакти

Юридична адреса
84302, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Луначарського, 2, к. 14
Телефони
Керівник
Семенюк Олег Петрович
Код ЄДРПОУ24311762
Дата реєстрації22.03.1996
Дата оновлення04.03.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАРОЕ МІСТО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРОЕ МІСТО, ПП» присвоєно код 24311762.

Керівником підприємства «СТАРОЕ МІСТО, ПП» є Семенюк Олег Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРОЕ МІСТО, ПП» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Луначарського, 2, к. 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРОЕ МІСТО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах