КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ "АНЖЕЛІКА"

Контакти

Юридична адреса
84307, Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Кіма, 101
Телефони
Керівник
Багнюк Сергій Васильович
Код ЄДРПОУ24311791
Дата реєстрації18.11.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ ”АНЖЕЛІКА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ "АНЖЕЛІКА"» присвоєно код 24311791.

Керівником підприємства «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ "АНЖЕЛІКА"» є Багнюк Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ "АНЖЕЛІКА"» — Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Кіма, 101.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАМАТОРСЬКА МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ОБ’ЄДНАННЯ ВЛАСНИКІВ ГАРАЖІВ ”АНЖЕЛІКА”»
Поділіться інформацією в соцмережах