ЕНЕРГЕТИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
84500, Донецька обл., Бахмутський р-н, с. Семигір’я, вул. Вокзальна, 5
Телефони
Керівник
Максимович Іван Васильович
Код ЄДРПОУ24312253
Дата реєстрації09.07.1987
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГЕТИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГЕТИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24312253.

Керівником підприємства «ЕНЕРГЕТИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Максимович Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГЕТИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Бахмутський р-н, с. Семигір’я, вул. Вокзальна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГЕТИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах