АГРОМАШСЕРВІС, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
84100, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 59, к. 7
Телефони
Керівник
Возний Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ24312738
Дата реєстрації04.03.1996
Дата оновлення14.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АГРОМАШСЕРВІС, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АГРОМАШСЕРВІС, ЗАТ» присвоєно код 24312738.

Керівником підприємства «АГРОМАШСЕРВІС, ЗАТ» є Возний Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АГРОМАШСЕРВІС, ЗАТ» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Чубаря, 59, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АГРОМАШСЕРВІС, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах