ЭЛЛАДА, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ПП

Контакти

Юридична адреса
65012, м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2а, оф. 203
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Пастухова Ольга Павлівна
Бухгалтер
Козлова Наталя Юріївна
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ24313057
Дата реєстрації02.04.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЭЛЛАДА, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЭЛЛАДА, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» присвоєно код 24313057.

Керівником підприємства «ЭЛЛАДА, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» є Пастухова Ольга Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЭЛЛАДА, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ПП» — м. Одеса, вул. Велика Арнаутська, 2а, оф. 203.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЭЛЛАДА, ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах