ОСІНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
86060, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Чапаєва, 40
Телефони
Керівник
Горбунова Любов Василівна
Код ЄДРПОУ24313175
Дата реєстрації13.07.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОСІНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОСІНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 24313175.

Керівником підприємства «ОСІНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Горбунова Любов Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОСІНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Чапаєва, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОСІНЬ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах