ПРОГРЕСС-2, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
86060, Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Комунальна, 2б
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Климанська Віра Миколаївна
Кількість співробітників27 чел.
Код ЄДРПОУ24313436
Дата реєстрації19.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОГРЕСС-2, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОГРЕСС-2, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 24313436.

Керівником підприємства «ПРОГРЕСС-2, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА, ТОВ» є Климанська Віра Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОГРЕСС-2, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА, ТОВ» — Донецька обл., м. Авдіївка, вул. Комунальна, 2б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОГРЕСС-2, ВИРОБНИЧО-ТОРГОВА ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах