ЦЕРІКАТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83062, м. Донецьк, вул. Тракторна, 12
Телефони
Керівник
Нєчаєв Міхаїл Грігорьевич
Код ЄДРПОУ24313896
Дата реєстрації22.04.1996
Дата оновлення31.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЦЕРІКАТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦЕРІКАТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» присвоєно код 24313896.

Керівником підприємства «ЦЕРІКАТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» є Нєчаєв Міхаїл Грігорьевич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦЕРІКАТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Тракторна, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦЕРІКАТА, НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах