ЕНЕРГОДОН, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83048, м. Донецьк, просп. Визволення Донбасу, 8б
Телефони
Керівник
Ісаченко Станіслав Сидорович
Код ЄДРПОУ24313991
Дата реєстрації01.04.1996
Дата оновлення30.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕНЕРГОДОН, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНЕРГОДОН, ТОВ» присвоєно код 24313991.

Керівником підприємства «ЕНЕРГОДОН, ТОВ» є Ісаченко Станіслав Сидорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНЕРГОДОН, ТОВ» — м. Донецьк, просп. Визволення Донбасу, 8б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНЕРГОДОН, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах