ДОНУНИВЕРСАЛ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП

Контакти

Юридична адреса
02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Никифоренко Надія Олександрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ24314022
Дата реєстрації02.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНУНИВЕРСАЛ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНУНИВЕРСАЛ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» присвоєно код 24314022.

Керівником підприємства «ДОНУНИВЕРСАЛ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» є Никифоренко Надія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНУНИВЕРСАЛ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП» — м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНУНИВЕРСАЛ, ПРИВАТНЕ ВИРОБНИЧО-ТОРГОВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах