РЕАБІЛІТАЦІЯ, КП

Контакти

Юридична адреса
84112, Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Комунарів, 13
Телефони
Керівник
Литвин Анатолій Володимирович
Код ЄДРПОУ24314335
Дата реєстрації04.04.1996
Дата оновлення14.03.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕАБІЛІТАЦІЯ, КП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕАБІЛІТАЦІЯ, КП» присвоєно код 24314335.

Керівником підприємства «РЕАБІЛІТАЦІЯ, КП» є Литвин Анатолій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕАБІЛІТАЦІЯ, КП» — Донецька обл., м. Слов’янськ, вул. Комунарів, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕАБІЛІТАЦІЯ, КП»
Поділіться інформацією в соцмережах