АРБАТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
85483, Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Першотравнева
Керівник
Новохатська Тамара Вікторівна
Код ЄДРПОУ24314855
Дата реєстрації16.04.1996
Дата оновлення06.03.1998
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АРБАТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРБАТ, ТОВ» присвоєно код 24314855.

Керівником підприємства «АРБАТ, ТОВ» є Новохатська Тамара Вікторівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРБАТ, ТОВ» — Донецька обл., м. Новогродівка, вул. Першотравнева.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРБАТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах