ХАВАЛІЦ В.І., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
87030, Донецька обл., Нікольський р-н, с. Касянівка, вул. Енгельса, 28
Керівник
Хаваліц Лариса Василівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24315085
Дата реєстрації10.04.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАВАЛІЦ В.І., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАВАЛІЦ В.І., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 24315085.

Керівником підприємства «ХАВАЛІЦ В.І., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Хаваліц Лариса Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАВАЛІЦ В.І., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Донецька обл., Нікольський р-н, с. Касянівка, вул. Енгельса, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАВАЛІЦ В.І., ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах