"ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ"

Контакти

Юридична адреса
84695, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Сердюкова, 12
Телефони
Керівник
Варченко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ24315168
Дата реєстрації13.03.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ"» присвоєно код 24315168.

Керівником підприємства «"ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ"» є Варченко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ"» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Сердюкова, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ПАНТЕЛЕЙМОНІВСЬКА СЕЛИЩНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ І ПРАЦІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах