МОНТАЖНИК-2, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
84646, Донецька обл., м. Горлівка, бул. Димитрова, 39, к. 32
Телефони
Керівник
Широбоков Віктор Іванович
Код ЄДРПОУ24315273
Дата реєстрації19.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОНТАЖНИК-2, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНТАЖНИК-2, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24315273.

Керівником підприємства «МОНТАЖНИК-2, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Широбоков Віктор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНТАЖНИК-2, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Горлівка, бул. Димитрова, 39, к. 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНТАЖНИК-2, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах