ВОСХОД, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
84444, Донецька обл., Лиманський р-н, с. Торське, вул. Центральна, 7
Телефони
Керівник
Чебан Ольга Іванівна
Бухгалтер
Шумилова Лидия Ивановна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24316038
Дата реєстрації03.02.2014
Дата оновлення04.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОСХОД, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОСХОД, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24316038.

Керівником підприємства «ВОСХОД, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» є Чебан Ольга Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОСХОД, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Лиманський р-н, с. Торське, вул. Центральна, 7.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОСХОД, СПОЖИВЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах