БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БДЖОЛЯР-ЛЮБИТЕЛЬ"

Контакти

Юридична адреса
85300, Донецька обл., м. Покровськ, вул. Тургенєва, 10а
Керівник
Ізюмченко Жанна Іванівна
Код ЄДРПОУ24316357
Дата реєстрації06.03.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”БДЖОЛЯР-ЛЮБИТЕЛЬ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БДЖОЛЯР-ЛЮБИТЕЛЬ"» присвоєно код 24316357.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БДЖОЛЯР-ЛЮБИТЕЛЬ"» є Ізюмченко Жанна Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "БДЖОЛЯР-ЛЮБИТЕЛЬ"» — Донецька обл., м. Покровськ, вул. Тургенєва, 10а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”БДЖОЛЯР-ЛЮБИТЕЛЬ”»
Поділіться інформацією в соцмережах