МЕРКУРІЙ-VІІ, ПП

Контакти

Юридична адреса
83117, м. Донецьк, вул. Ульріха, 55
Телефони
Керівник
Боровик Євгеній Іванович
Код ЄДРПОУ24317167
Дата реєстрації24.04.1996
Дата оновлення31.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕРКУРІЙ-VІІ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕРКУРІЙ-VІІ, ПП» присвоєно код 24317167.

Керівником підприємства «МЕРКУРІЙ-VІІ, ПП» є Боровик Євгеній Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕРКУРІЙ-VІІ, ПП» — м. Донецьк, вул. Ульріха, 55.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕРКУРІЙ-VІІ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах