ДОНПРОМРЕСУРСИ, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
83114, м. Донецьк, вул. Рози Люксембург, 74, оф. 601
Керівник
Качуро Віталій Юрійович
Бухгалтер
Бруско Елена Феодосьевна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24317693
Дата реєстрації26.04.1996
Дата оновлення04.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНПРОМРЕСУРСИ, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНПРОМРЕСУРСИ, ЗАТ» присвоєно код 24317693.

Керівником підприємства «ДОНПРОМРЕСУРСИ, ЗАТ» є Качуро Віталій Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНПРОМРЕСУРСИ, ЗАТ» — м. Донецьк, вул. Рози Люксембург, 74, оф. 601.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНПРОМРЕСУРСИ, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах