РІКС, ФІРМА, МПП

Контакти

Юридична адреса
83014, м. Донецьк, просп. Київський, 5б, к. 43
Телефони
Керівник
Рудніцкий Костянтин Вікторович
Код ЄДРПОУ24317977
Дата реєстрації20.12.1993
Дата оновлення30.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РІКС, ФІРМА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РІКС, ФІРМА, МПП» присвоєно код 24317977.

Керівником підприємства «РІКС, ФІРМА, МПП» є Рудніцкий Костянтин Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РІКС, ФІРМА, МПП» — м. Донецьк, просп. Київський, 5б, к. 43.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РІКС, ФІРМА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах