ЕКСПРЕС М, ПП

Контакти

Юридична адреса
86700, Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Краснознаменська, 59, к. 11
Телефони
Керівник
Семенов Іван Маркович
Код ЄДРПОУ24318586
Дата реєстрації19.04.1996
Дата оновлення24.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЕКСПРЕС М, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕКСПРЕС М, ПП» присвоєно код 24318586.

Керівником підприємства «ЕКСПРЕС М, ПП» є Семенов Іван Маркович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕКСПРЕС М, ПП» — Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Краснознаменська, 59, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕКСПРЕС М, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах