ВОЛГА, МПП

Контакти

Юридична адреса
86700, Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Сибірська, 25
Керівник
Разгонов Валерій Грігорьевич
Код ЄДРПОУ24318681
Дата реєстрації02.02.1994
Дата оновлення24.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛГА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛГА, МПП» присвоєно код 24318681.

Керівником підприємства «ВОЛГА, МПП» є Разгонов Валерій Грігорьевич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛГА, МПП» — Донецька обл., м. Харцизьк, вул. Сибірська, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛГА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах