СОЮЗ-3, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
84200, Донецька обл., м. Дружківка, вул. Леніна, 20, к. 54
Телефони
Керівник
Кіріков Володимир Вікторович
Код ЄДРПОУ24319054
Дата реєстрації12.07.1996
Дата оновлення22.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЮЗ-3, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЮЗ-3, ТОВ» присвоєно код 24319054.

Керівником підприємства «СОЮЗ-3, ТОВ» є Кіріков Володимир Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЮЗ-3, ТОВ» — Донецька обл., м. Дружківка, вул. Леніна, 20, к. 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЮЗ-3, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах