ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, МПП

Контакти

Юридична адреса
86430, Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Блюхера, 124, к. 82
Телефони
Керівник
Смаглій Володимир Миколайович
Код ЄДРПОУ24319522
Дата реєстрації17.05.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, МПП» присвоєно код 24319522.

Керівником підприємства «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, МПП» є Смаглій Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, МПП» — Донецька обл., м. Єнакієве, вул. Блюхера, 124, к. 82.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПСИХОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах