СОЛНЕЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ З БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК

Контакти

Юридична адреса
84642, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Магістральна, 19
Телефони
Керівник
Калмиков Володимир Григорович
Код ЄДРПОУ24319539
Дата реєстрації18.04.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СОЛНЕЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ З БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОЛНЕЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ З БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК» присвоєно код 24319539.

Керівником підприємства «СОЛНЕЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ З БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК» є Калмиков Володимир Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОЛНЕЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ З БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Магістральна, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОЛНЕЧНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ З БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК»
Поділіться інформацією в соцмережах