ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО АНАНЬКО ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА

Контакти

Юридична адреса
87000, Донецька обл., Нікольський р-н, смт. Нікольське, вул. Шевченка, 2
Керівник
Ананько Валерій Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24319597
Дата реєстрації21.05.1996
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО АНАНЬКО ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО АНАНЬКО ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» присвоєно код 24319597.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО АНАНЬКО ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» є Ананько Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО АНАНЬКО ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА» — Донецька обл., Нікольський р-н, смт. Нікольське, вул. Шевченка, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО АНАНЬКО ВАЛЕРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА»
Поділіться інформацією в соцмережах