ФІРМА АЗОВРЕМКОМПЛЕКТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
87551, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Київська, 73, к. 23
Телефони
Керівник
Воронова Віра Павлівна
Код ЄДРПОУ24319769
Дата реєстрації12.04.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФІРМА АЗОВРЕМКОМПЛЕКТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФІРМА АЗОВРЕМКОМПЛЕКТ, ТОВ» присвоєно код 24319769.

Керівником підприємства «ФІРМА АЗОВРЕМКОМПЛЕКТ, ТОВ» є Воронова Віра Павлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФІРМА АЗОВРЕМКОМПЛЕКТ, ТОВ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Київська, 73, к. 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФІРМА АЗОВРЕМКОМПЛЕКТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах