СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО КВІТОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "ТЮЛЬПАН"

Контакти

Юридична адреса
87519, Донецька обл., м. Маріуполь, пров. Цеткін, 17
Телефони
Керівник
Кірюта Людмила В’ячеславівна
Код ЄДРПОУ24319947
Дата реєстрації14.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ТОВАРИСТВО КВІТОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ ”ТЮЛЬПАН”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО КВІТОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "ТЮЛЬПАН"» присвоєно код 24319947.

Керівником підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО КВІТОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "ТЮЛЬПАН"» є Кірюта Людмила В’ячеславівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО КВІТОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ "ТЮЛЬПАН"» — Донецька обл., м. Маріуполь, пров. Цеткін, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПОЖИВЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ТОВАРИСТВО КВІТОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ ”ТЮЛЬПАН”»
Поділіться інформацією в соцмережах