АВТОТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
87533, Донецька обл., м. Маріуполь, Приморський р-н., ВУЛИЦЯ МИРА-ДАРВИНА, Б/Н
Телефони
Керівник
Мокросноп Микола Юрійович
Код ЄДРПОУ24320011
Дата реєстрації17.05.1990
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АВТОТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВТОТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24320011.

Керівником підприємства «АВТОТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Мокросноп Микола Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВТОТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Маріуполь, Приморський р-н., ВУЛИЦЯ МИРА-ДАРВИНА, Б/Н.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВТОТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах