ГОРОДНИК, ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
84522, Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Сіверськ, вул. Нахімова, 7, к. 4
Телефони
Керівник
Ілюшина Тамара Миколаївна
Код ЄДРПОУ24320494
Дата реєстрації22.04.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГОРОДНИК, ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОРОДНИК, ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24320494.

Керівником підприємства «ГОРОДНИК, ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Ілюшина Тамара Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОРОДНИК, ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., Бахмутський р-н, м. Сіверськ, вул. Нахімова, 7, к. 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОРОДНИК, ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах