ШАХТОПРОМОБЛАДНАННЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПП

Контакти

Юридична адреса
83048, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 203
Телефони
Керівник
Височина Олена Володимирівна
Бухгалтер
Высочина Елена Владимировна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24320815
Дата реєстрації08.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ШАХТОПРОМОБЛАДНАННЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ШАХТОПРОМОБЛАДНАННЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПП» присвоєно код 24320815.

Керівником підприємства «ШАХТОПРОМОБЛАДНАННЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПП» є Височина Олена Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ШАХТОПРОМОБЛАДНАННЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПП» — м. Донецьк, вул. Челюскінців, 203.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ШАХТОПРОМОБЛАДНАННЯ, НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах