МЕГАПОЛІС, ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83000, м. Донецьк, пл. Конституції, 1
Телефони
Керівник
Нечаевський Володимир Михайлович
Код ЄДРПОУ24320896
Дата реєстрації14.05.1996
Дата оновлення03.02.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕГАПОЛІС, ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕГАПОЛІС, ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ, ТОВ» присвоєно код 24320896.

Керівником підприємства «МЕГАПОЛІС, ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ, ТОВ» є Нечаевський Володимир Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕГАПОЛІС, ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ, ТОВ» — м. Донецьк, пл. Конституції, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕГАПОЛІС, ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах