ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛУЧ” ЗА УЧАСТЮ СПІРІДОНОВОЙ В.І,ПЕРЕВОЗНІК О.С,СПІРІДОНОВА В.А,ПЕРЕВОЗНІК Б.С.

Контакти

Юридична адреса
83048, м. Донецьк, вул. Артема, 108
Телефони
Керівник
Спиридонова Валентина Ігорівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24321163
Дата реєстрації22.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛУЧ” ЗА УЧАСТЮ СПІРІДОНОВОЙ В.І,ПЕРЕВОЗНІК О.С,СПІРІДОНОВА В.А,ПЕРЕВОЗНІК Б.С.» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛУЧ” ЗА УЧАСТЮ СПІРІДОНОВОЙ В.І,ПЕРЕВОЗНІК О.С,СПІРІДОНОВА В.А,ПЕРЕВОЗНІК Б.С.» присвоєно код 24321163.

Керівником підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛУЧ” ЗА УЧАСТЮ СПІРІДОНОВОЙ В.І,ПЕРЕВОЗНІК О.С,СПІРІДОНОВА В.А,ПЕРЕВОЗНІК Б.С.» є Спиридонова Валентина Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛУЧ” ЗА УЧАСТЮ СПІРІДОНОВОЙ В.І,ПЕРЕВОЗНІК О.С,СПІРІДОНОВА В.А,ПЕРЕВОЗНІК Б.С.» — м. Донецьк, вул. Артема, 108.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ”ЛУЧ” ЗА УЧАСТЮ СПІРІДОНОВОЙ В.І,ПЕРЕВОЗНІК О.С,СПІРІДОНОВА В.А,ПЕРЕВОЗНІК Б.С.»
Поділіться інформацією в соцмережах