ТОРЕЦ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
85114, Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Леніна, 254
Телефони
Керівник
Рябуха Вадим Вікторович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24321329
Дата реєстрації06.05.1996
Дата оновлення17.12.2013
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРЕЦ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРЕЦ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24321329.

Керівником підприємства «ТОРЕЦ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» є Рябуха Вадим Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРЕЦ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Костянтинівка, вул. Леніна, 254.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРЕЦ, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах