РМК-ХОЛОД, КОМАНДИТНЕ ПАЙОВЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
83096, м. Донецьк, вул. Куйбишева, 68
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Барський В’ячеслав Юхимович
Бухгалтер
Абадонова Людмила Николаевна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ24321453
Дата реєстрації16.05.1996
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РМК-ХОЛОД, КОМАНДИТНЕ ПАЙОВЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РМК-ХОЛОД, КОМАНДИТНЕ ПАЙОВЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24321453.

Керівником підприємства «РМК-ХОЛОД, КОМАНДИТНЕ ПАЙОВЕ ТОВАРИСТВО» є Барський В’ячеслав Юхимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РМК-ХОЛОД, КОМАНДИТНЕ ПАЙОВЕ ТОВАРИСТВО» — м. Донецьк, вул. Куйбишева, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РМК-ХОЛОД, КОМАНДИТНЕ ПАЙОВЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах