ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
86114, Донецька обл., м. Макіївка, вул. Бєстужева, 10
Телефони
Керівник
Буряк Тамара Гаврилівна
Код ЄДРПОУ24322334
Дата реєстрації17.05.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 24322334.

Керівником підприємства «ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Буряк Тамара Гаврилівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — Донецька обл., м. Макіївка, вул. Бєстужева, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТТЯ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах