ТОРОС, КОНЦЕРН

Контакти

Юридична адреса
84130, Донецька обл., м. Словянськ, м. Святогірськ, ВУЛИЦЯ КУРОРТНА, б. 1/2
Телефони
Керівник
Мосєйко Віктор Миколайович
Код ЄДРПОУ24322903
Дата реєстрації06.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОРОС, КОНЦЕРН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОРОС, КОНЦЕРН» присвоєно код 24322903.

Керівником підприємства «ТОРОС, КОНЦЕРН» є Мосєйко Віктор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОРОС, КОНЦЕРН» — Донецька обл., м. Словянськ, м. Святогірськ, ВУЛИЦЯ КУРОРТНА, б. 1/2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОРОС, КОНЦЕРН»
Поділіться інформацією в соцмережах