РЕАЛ МАЙСТЕР, МПП

Контакти

Юридична адреса
84600, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Горлівської Дивізії, 69
Телефони
Керівник
Петренко Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ24323179
Дата реєстрації23.05.1996
Дата оновлення29.05.1996
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕАЛ МАЙСТЕР, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕАЛ МАЙСТЕР, МПП» присвоєно код 24323179.

Керівником підприємства «РЕАЛ МАЙСТЕР, МПП» є Петренко Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕАЛ МАЙСТЕР, МПП» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Горлівської Дивізії, 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕАЛ МАЙСТЕР, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах