АЛЬТАІР, ПП

Контакти

Юридична адреса
83017, м. Донецьк, вул. Лазаренка, 55, к. 11
Телефони
Керівник
Бугун Євгеній Николаєвич
Код ЄДРПОУ24323564
Дата реєстрації18.06.1996
Дата оновлення31.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЛЬТАІР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬТАІР, ПП» присвоєно код 24323564.

Керівником підприємства «АЛЬТАІР, ПП» є Бугун Євгеній Николаєвич, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬТАІР, ПП» — м. Донецьк, вул. Лазаренка, 55, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬТАІР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах