ТУРИСТ, АВТОКООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК ДЛЯ АВТОМАШИН І МОТОЦИКЛІВ , ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН

Контакти

Юридична адреса
84647, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Дадашева, 149б
Телефони
Керівник
Гогерчак Микола Федорович
Код ЄДРПОУ24324078
Дата реєстрації05.07.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТУРИСТ, АВТОКООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК ДЛЯ АВТОМАШИН І МОТОЦИКЛІВ , ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТУРИСТ, АВТОКООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК ДЛЯ АВТОМАШИН І МОТОЦИКЛІВ , ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН» присвоєно код 24324078.

Керівником підприємства «ТУРИСТ, АВТОКООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК ДЛЯ АВТОМАШИН І МОТОЦИКЛІВ , ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН» є Гогерчак Микола Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТУРИСТ, АВТОКООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК ДЛЯ АВТОМАШИН І МОТОЦИКЛІВ , ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Дадашева, 149б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТУРИСТ, АВТОКООПЕРАТИВ ПО БУДІВНИЦТВУ І ЕКСПЛУАТАЦІЇ КОЛЕКТИВНИХ ГАРАЖІВ-СТОЯНОК ДЛЯ АВТОМАШИН І МОТОЦИКЛІВ , ЯКІ ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПРИВАТНІЙ ВЛАСНОСТІ ГРОМАДЯН»
Поділіться інформацією в соцмережах