ТРІКОТАЖНІЦА, ПП

Контакти

Юридична адреса
84601, Донецька обл., м. Горлівка, просп. Леніна, 23, к. 45
Телефони
Керівник
Гордиенко Лариса Анатоліївна
Код ЄДРПОУ24324302
Дата реєстрації03.07.1996
Дата оновлення01.04.2006
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРІКОТАЖНІЦА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРІКОТАЖНІЦА, ПП» присвоєно код 24324302.

Керівником підприємства «ТРІКОТАЖНІЦА, ПП» є Гордиенко Лариса Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРІКОТАЖНІЦА, ПП» — Донецька обл., м. Горлівка, просп. Леніна, 23, к. 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРІКОТАЖНІЦА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах