МІГ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

Контакти

Юридична адреса
87030, Донецька обл., Нікольський р-н, с. Касянівка, вул. Гагаріна, 15
Телефони
Керівник
Мадін Іван Георгійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ24324457
Дата реєстрації02.07.1996
Дата оновлення30.12.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МІГ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІГ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» присвоєно код 24324457.

Керівником підприємства «МІГ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» є Мадін Іван Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІГ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» — Донецька обл., Нікольський р-н, с. Касянівка, вул. Гагаріна, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІГ, ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах