АЗОВСТАЛЕЦЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Контакти

Юридична адреса
87505, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лепорського, 13
Керівник
Ковальов Юрій Васильович
Код ЄДРПОУ24324836
Дата реєстрації31.12.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АЗОВСТАЛЕЦЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЗОВСТАЛЕЦЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» присвоєно код 24324836.

Керівником підприємства «АЗОВСТАЛЕЦЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» є Ковальов Юрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЗОВСТАЛЕЦЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лепорського, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЗОВСТАЛЕЦЬ, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ПРАЦІВНИКІВ МЕТАЛУРГІЙНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах