РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ

Контакти

Юридична адреса
87543, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Олімпійська, 79а
Телефони
Керівник
Кащій Любомир Володимирович
Код ЄДРПОУ24324842
Дата реєстрації28.06.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» присвоєно код 24324842.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» є Кащій Любомир Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Олімпійська, 79а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ УКРАЇНСЬКО ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах