ЗАРЕЧНОЕ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
87527, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Каменська, 61, к. 16
Телефони
Керівник
Третьяков Михайло Петрович
Код ЄДРПОУ24324925
Дата реєстрації18.03.2003
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАРЕЧНОЕ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАРЕЧНОЕ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 24324925.

Керівником підприємства «ЗАРЕЧНОЕ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Третьяков Михайло Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАРЕЧНОЕ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Каменська, 61, к. 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАРЕЧНОЕ, САДІВНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах