МУСУЛЬМАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НУР АЛЬ ІСЛАМ" МІСТА МАРІУПОЛЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
87517, Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Нахімова, 41а
Телефони
Керівник
Хаджиоглу Ісмаїл
Код ЄДРПОУ24324931
Дата реєстрації24.03.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МУСУЛЬМАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”НУР АЛЬ ІСЛАМ” МІСТА МАРІУПОЛЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МУСУЛЬМАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НУР АЛЬ ІСЛАМ" МІСТА МАРІУПОЛЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 24324931.

Керівником підприємства «МУСУЛЬМАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НУР АЛЬ ІСЛАМ" МІСТА МАРІУПОЛЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Хаджиоглу Ісмаїл, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МУСУЛЬМАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "НУР АЛЬ ІСЛАМ" МІСТА МАРІУПОЛЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Нахімова, 41а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МУСУЛЬМАНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”НУР АЛЬ ІСЛАМ” МІСТА МАРІУПОЛЬ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах