СПАЙДЕР, ПП

Контакти

Юридична адреса
87500, Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Леніна, 87а, к. 112
Телефони
Керівник
Самелюк Геннадій Степанович
Код ЄДРПОУ24324983
Дата реєстрації16.07.1996
Дата оновлення24.07.1996
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПАЙДЕР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПАЙДЕР, ПП» присвоєно код 24324983.

Керівником підприємства «СПАЙДЕР, ПП» є Самелюк Геннадій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПАЙДЕР, ПП» — Донецька обл., м. Маріуполь, просп. Леніна, 87а, к. 112.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПАЙДЕР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах