НОВОСЕЛІВКА, КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ

Контакти

Юридична адреса
87549, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Котляревського, 4
Телефони
Керівник
Бараніченко Галина Євгенівна
Код ЄДРПОУ24325066
Дата реєстрації16.10.2002
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОСЕЛІВКА, КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОСЕЛІВКА, КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» присвоєно код 24325066.

Керівником підприємства «НОВОСЕЛІВКА, КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» є Бараніченко Галина Євгенівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОСЕЛІВКА, КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Котляревського, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОСЕЛІВКА, КОМІТЕТ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах