УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ ТА СТРАХУВАННЯ ”УКРЕКОАУДИТ”, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 74
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Данилкіна Ірина Леонідівна
Бухгалтер
Агаркова Ольга Владимировна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ24325698
Дата реєстрації22.07.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ ТА СТРАХУВАННЯ ”УКРЕКОАУДИТ”, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ ТА СТРАХУВАННЯ ”УКРЕКОАУДИТ”, ТОВ» присвоєно код 24325698.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ ТА СТРАХУВАННЯ ”УКРЕКОАУДИТ”, ТОВ» є Данилкіна Ірина Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ ТА СТРАХУВАННЯ ”УКРЕКОАУДИТ”, ТОВ» — м. Донецьк, вул. Артема, 74.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ЕКОЛОГІЧНОГО АУДИТУ ТА СТРАХУВАННЯ ”УКРЕКОАУДИТ”, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах